Teslimat ve İade

Satın aldığınız ürünler "3 iş günü" içerisinde size ulaştırılacaktır. Kargo firmasından kaynaklı gecikme ve aksamalardan isinasliorganik.com sorumlu değildir.


Kargo Teslimatı Esnasında Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Uyarılar

Kargo Paketini Teslim Alırken;

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız ve kutuda herhangi bir hasar olması durumunda teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlaması yönünde uyarınız. Hasarlı ürünü tutulan tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

Paket İçeriğinde Yer Alan Ürünlerin Kontrolü;

Sitemizden satın aldığınız ürünler size ulaştığında, kargo görevlisi yanınızdayken, kargo paketini açıp gönderilen sevk belgesi içeriği ile paket içerisinde yer alan içeriğin aynı olup olmadığını ve/veya size gelen ürünün sipariş ettiğiniz ürünün aynısı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo görevlisi ile birlikte durumu belirtir bir tutanak hazırlayınız ve bize acilen bilgi veriniz.

Kargo Firmasından Teslim Aldıktan Sonra Paketin Hasarlı Olduğunu Fark Ettiyseniz;

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında; kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.

Satın aldığınız ürün, kargo firması tarafından size teslim edilirken mutlaka kontrol edilmelidir. Üründe hasar, deforme, çatlak vb. gibi durumlar var ise, kargo firması yetkilisine tutanak tutturup, ürünü teslim almadan, ürünü geri iade edebilirsiniz.

Kargo tutanağı tarafımıza ulaştığında, yeni ürün en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır.

Kargoyu teslim aldıktan sonra farkettiğiniz hasar veya deformeler için, lütfen bize bilgi@isinasliorganik.com (Sipariş numarası ve hasar hakkında bilgi içeren e-postanızı) ulaşınız.

Cayma hakkı:

Satın almış olduğunuz ürünü, orjinal ambalajını açmadan, 7 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Bu işlem için bize bilgi@isinasliorganik.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Teslimat ve iade
1 *
UA-104152536-1